Viešoji įstaiga Biržų rajono savivaldybės poliklinika ir Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra pasirašė projekto „Psichiatrijos dienos stacionaro paslaugų prieinamumo gerinimas Biržų rajono savivaldybėje“ (Nr. 09-019-P-0033) sutartį.

Projektą įgyvendina VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinika pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos sveikatos priežiūros kokybės ir efektyvumo didinimo plėtros programos pažangos priemonę Nr. 11-002-02-11-01 „Gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą“.

Projekto tikslas - teikti naujas psichiatrijos dienos stacionaro paslaugas taip praplečiant paslaugų pasiūlą ir prieinamumą pacientams.

Projektu sprendžiama problema: nepakankamas psichikos dienos stacionaro paslaugų prieinamumas Biržų rajono savivaldybėje, trūkstama infrastruktūra psichikos dienos stacionaro paslaugų teikimui Biržų rajono savivaldybės poliklinikoje.

Projekto veikla - Ambulatorinių psichikos sveikatos paslaugų ir psichosocialinės reabilitacijos plėtrai reikalingos infrastruktūros įrengimas, Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas.

Projekto poveiklė - Psichiatrijos dienos stacionaro paslaugų prieinamumo didinimas Biržų rajono savivaldybėje

Poveiklės metu planuojama įgyvendinti:

1) Įrengti 13 vietų psichiatrijos dienos stacionarą.

2) Atliekant paprastojo remonto darbus sutvarkyti patalpas reikalingas paslaugų teikimui

3Įsigyti veiklos vykdymui reikalingą įranga ir baldus

4) Padidinti psichiatrijos dienos stacionaro paslaugų prieinamumą

Bendra projekto vertė – 320 481,14 eur.; ES finansavimas – 272 408,97 eur.

Projekto trukmė – 2024-02-01 - 2025-07-31

Informacijos atnaujinimo data: 2024-07-08, 10:59:38