Biržų poliklinikos logotipas Registruotis internetu

Prisirašymo būdai:

(Spauskite ant pasirinkto)
 
Greitoji medicinos pagalba
 
bendrasis pagalbos numeris 112
 
 
 
 
Turite pasiūlymų, pastabų?
Rašykite mums el. paštu

Arba telefonu:                

 • Vaikų                     +370 674 72691
 • Suaugusiųjų         +370 674 72589
 •                                +370 652 07857
 • Odontologinis sk  +370 674 73253

Prisirašyti internetu

Elektroniniu paštu

Atvykus į polikliniką

 

 
   
Šeimos gydytojo paskirtų procedūrų atlikimas:

Visiems Biržų rajono savivaldybės Poliklinikos pacientams šeimos gydytojų paskirtos gydymo procedūros yra suteikiamos jiems patogiausiame Poliklinikos ar ambulatorijos (Vabalninko, Papilio, Pabiržės, Nemunėlio Radviliškio) procedūrų kabinete, neatsižvelgiant į jų šeimos gydytojo darbo vietą. Esant poreikiui gydymo procedūros gali būti atliekamos ir paciento namuose.

Kai pacientai negali atvykti iki gydymo įstaigos, sprendimą dėl paskirtų procedūrų atlikimo namuose priima šeimos gydytojas. Mobilios slaugytojos, gavusios šeimos gydytojo nurodymus apie pacientui reikalingų procedūrų atlikimą namuose, susisieks su pacientu, suderins procedūrų atlikimo laiką ir atvyks į paciento namus atlikti paskirtų gydymo procedūrų.

Kiekvienas turi pasirinkęs savo šeimos gydytoją, todėl klausimus, susijusius su jo gydymu, slauga, procedūrų atlikimu namuose pirmiausia turėtų aptarti su savo šeimos gydytoju ar kartu dirbančia slaugytoja.

 

 

KVIEČIAME

SKIEPYTIS SUSTIPRINANČIĄJA VAKCINA NUO COVID-19

 

Kviečiame VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikoje pasiskiepyti visus norinčius pirmąja ar antrąja sustiprinančiąja vakcinos doze nuo Covid-19 ligos.

Dėl vakcinacijos prašome kreiptis ketvirtadieniais į Poliklinikos 205 kabinetą nuo 8 ik 15 val. arba pasiteirauti tel. 8-652-07855.

Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja pasiskiepyti susitprinančiąja doze 65 metų ir vyresnio amžiaus, sergantiems lėtinėmis ligomis, socialinės globos ir slaugos įstaigų gyventojams.

Tegu išlieka geri įpročiai saugantis nuo Covid-19 ligos! 
 

Gauta nemokama sezoninio gripo keturvalentė vakcina VAXIGRIP TETRA. Norintys pasiskiepyti rizikos grupėms priklausantys gyventojai turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją, tada registruotis skiepijimui Poliklinikos registratūros telefonais: 867472589, 865207857.

Primename, kad nemokama gripo vakcina skiepijami šioms rizikos grupėms priklausantys asmenys: 65 metų ir vyresnio amžiaus, nėščiosios, sergantieji lėtinėmis ligomis, socialinės globos ir slaugos įstaigų gyventojai. 

 

Savarankiškai atlikus Covid-19 testą namuose ir gavus teigiamą atsakymą:

Susisiekti su savo šeimos gydytoju ir el. ryšio priemonėmis siųsti savikontrolės testo teigiamo rezultato nuotrauką, nurodžius savo vardą, pavardę, gimimo metus, tel. nr. ir šeimos gydytojo pavardę.

Kontaktai nuotraukų siuntimui:

 • Poliklinikos pacientams:

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 • ambulatorijų pacientams ambulatorijų el. paštais:

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šeimos gydytojas, įvertinęs gautą informaciją ir susisiekęs su COVID-19 infekcija sergančiu pacientu nuotoliniu būdu, gali jam išduoti nedarbingumo pažymėjimą ir e.sveikatos sistemoje įrašyti koronavirusinės infekcijos diagnozę.

Dėl didėjančio sergamumo Covid-19 liga atnaujinta pacientų srautų valdymo tvarka

 

 • Pacientui paskambinus į padalinio registratūrą ar gydytojo kabinetą, ar atvykus į poliklinikos registratūrą su asmeniu bendraujantis įstaigos darbuotojas turi išsiaiškinti asmens sveikatos sutrikimo simptomus, jį užregistruoti vizitui ir pagal šią informaciją šeimos gydytojas ar bendrosios praktikos slaugytoja sprendžia kur priimti pacientą:

  • Jeigu asmuo įtariamas sergant Covid-19 liga, šeimos gydytojas ar bendrosios praktikos slaugytoja pacientą priima ir įvertina jo sveikatos būklę karščiuojančiųjų apžiūros patalpoje, į kurią asmuo patenka pro atskirą įėjimą, o jo nesant Covid-19 liga simptomų turintys asmenys priimami paskirtu šeimos gydytojo darbo laiku, atskiriant nuo bendro Covid-19 ligos simptomų neturinčių pacientų srauto.

  • Jeigu pagal indikacijas vertintina, kad asmuo neserga Covid-19 liga, vizitui jis priimamas šeimos gydytojo kabinete.

 • Esant gydytojo odontologo pagalbos poreikiui, Covid-19 ligos simptomų turintys asmenys užregistruojami pagal Tvarkos 2.1. punktą ir priimami atskiru gydytojo odontologo darbo laiku, atskiriant nuo bendro Covid-19 ligos simptomų neturinčių asmenų srauto.

Poliklinikos patalpose privaloma dėvėti medicinines veido kaukes.

 

Kaimiškų vietovių gyventojų medicininis aptarnavimas kaimo punktuose

Kaimiškų vietovių gyventojai, prisirašę prie bet kurio Všį Biržų poliklinikos šeimos gydytojo, dėl medicininės pagalbos gali kreiptis į ambulatorijų ir kaimo punktų slaugytojas. Siekdami plėsti bei gerinti slaugos paslaugų prieinamumą visiems mūsų įstaigos pacientams, kaimo punktų slaugytojas įtraukėme į mobilių slaugytojų ir slaugos paslaugas namuose teikiančiųjų komandas. Jos, vykdydamos gydytojų paskyrimus, dažnai vyksta į pacientų namus ( leidžia vaistus, stato lašines, stebi pacientų sveikatos būkles, perriša žaizdas ar prižiūri pragulas ). Vertindami kiekvieno paciento brangų laiką, rekomenduojame prieš atvykstant į norimą kaimo punktą pasiskambinti slaugytojai. Visiems Všį Biržų poliklinikos pacientams paslauga nemokama, o kitų gydymo įstaigų ar nedraustiems asmenims slaugytojo paslaugos mokamos (Įkainiai). Slaugytojų ne darbo metu, skubi ir neatidėliotina medicininė pagalba suteikiama paskambinus pagalbos telefonu 112 ir išsikvietus Greitąją medicinos pagalbą.

Informacija apie kaimo punktų darbo laiką bei slaugytojų kontaktai:

GERMANIŠKIO MEDICINOS PUNKTAS

Pacientus aptarnauja bendrosios praktikos slaugytoja Rimvyda Jonikienė

Pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 900 -1330 val.

slaugytoja yra pasiekiama telefonu +370 684 82660

 

PAROVĖJOS IR MEDEIKIŲ MEDICINOS PUNKTAS

Pacientus aptarnauja bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Jurgulienė

Darbo dienomis nuo 800 iki 1536 val.

slaugytoja yra pasiekiama telefonu  +370 601 16973

GREITIEJI ANTIGENO TESTAI KAINUOS MAŽIAU

 

Nuo šių metų gruodžio 15 dienos (trečiadienio) greitojo SARS-CoV-2 antigeno testas (tepinėlio paėmimas, atlikimas ir suvedimas į sistemą) kainuoja:

 • 12,00 €  poliklinikos pacientams;
 • 17,00 neprisirašiusiems prie poliklinikos pacientams. 

Būtina išankstinė registracija !

Registruotis testui galite paskambinę tel. +370 674 72589; +370 652 07857 arba www.esveikata.lt išankstinės pacientų registracijos sistemoje pasirinkus Biržų rajono savivaldybės poliklinikos darbuotoją Laimutę Dovidaitienę.

Testai atliekami darbo dienomis 9:30-11:30 val. adresu Vilniaus g. 117 (įėjimas iš kiemo pusės). Atsakymą matysite savo paskyroje interneto svetainėje www.esveikata.lt tą pačią dieną.

Už testus prašome susimokėti iš anksto poliklinikos kasoje, o atvykus testuotis poliklinikos darbuotojai pateikite “Sutikimą dėl mokamų paslaugų teikimo” bei mokėjimo kvitą.

 POLIKLINIKOS NE DARBO METU

poliklinikoje prisirašiusiems ir privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams

šeimos gydytojo paslaugos teikiamos VšĮ Biržų ligoninės priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje

adresu Vilniaus g. 115, Biržai, tel. (8 450) 43093

Nemokamas COVID-19 antikūnų tyrimo atlikimas poliklinikoje

Mieli pacientai, džiaugiamės galėdami pranešti, kad prie poliklinikos prisirašiusiems pacientams, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu, COVID-19 antikūnų kiekybinis serologinis tyrimas bus atliekamas valstybės lėšomis :

asmenims virš 16 metų - vieną kartą ne anksčiau kaip po 120 dienų po vakcinacijos pagal visą vakcinacijos schemą Nutarimo Nr. 152 3.1.1.1 papunktyje nurodytomis vakcinomis gyventojams, kurie nėra vakcinuoti sustiprinančiąja „Comirnaty“, „Spikevax“ ar „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos doze ar nėra sirgę COVID-19 liga, t. y. neturi diagnozės, patvirtintos teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu;

Nevakcinuotiems, neapsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu ar kitų įstaigų pacientams minėto tyrimo kaina yra 14 Eur.

Poliklinikos pacientai, norintys išsitirti dėl COVID-19 antikūnų, prašome skambinti į poliklinikos registratūrą išankstinei registracijai tel. +370 674 72589

 

Informacija poliklinikos pacientams

 
    Siekdami užtikrinti tinkamą šeimos gydytojų paslaugą, prašome pacientų įvertinti savo
nuolat vartojamų vaistų kiekį, numatomą jų pasibaigimą ir iš anksto registruotis pas šeimos
gydytoją dėl vaistų išrašymo ar pratęsimo. Šeimos gydytojai taip pat kartais suserga bei turi teisę
atostogauti.
Gerbdami tiek gydytojus, tiek kitus pacientus, prašome nelaukite kol pasibaigs ar liks
paskutinė tabletė Jūsų nuolat vartojamų vaistų, bet iš karto, pradėjus vartoti paskutinę pakuotę
minėtų vaistų, yra pats laikas skambinti į registratūrą ir iš anksto suderinti vizito pas šeimos
gydytoją laiką.
Dėkojame už supratingumą!