Registruotis internetu

Prisirašymo būdai:

(Spauskite ant pasirinkto)
 
Greitoji medicinos pagalba
 
bendrasis pagalbos numeris 112
 
 
 
 
Turite pasiūlymų, pastabų?
Rašykite mums el. paštu

Arba telefonu:                

  • Vaikų                     +370 674 72691
  • Suaugusiųjų         +370 674 72589
  •                                +370 652 07857
  • Odontologinis sk  +370 674 73253

Prisirašyti internetu

Elektroniniu paštu

Atvykus į polikliniką

 

 
   

Dėl COVID-19 vakcinacijos

Informuojame, kad nuo gegužės 1 d. Biržų rajono savivaldybės poliklinikoje COVID-19 vakcina skiepijimas vyksta 205 kabinete kiekvieną ketvirtadienį nuo 8:00 iki 15:00 val. 

Registracija vyksta telefonu +370 652 07855 arba internetu www.1808.lt               

 

Kaimiškų vietovių gyventojų medicininis aptarnavimas kaimo punktuose

Kaimiškų vietovių gyventojai, prisirašę prie bet kurio Všį Biržų poliklinikos šeimos gydytojo, dėl medicininės pagalbos gali kreiptis į ambulatorijų ir kaimo punktų slaugytojas. Siekdami plėsti bei gerinti slaugos paslaugų prieinamumą visiems mūsų įstaigos pacientams, kaimo punktų slaugytojas įtraukėme į mobilių slaugytojų ir slaugos paslaugas namuose teikiančiųjų komandas. Jos, vykdydamos gydytojų paskyrimus, dažnai vyksta į pacientų namus ( leidžia vaistus, stato lašines, stebi pacientų sveikatos būkles, perriša žaizdas ar prižiūri pragulas ). Vertindami kiekvieno paciento brangų laiką, rekomenduojame prieš atvykstant į norimą kaimo punktą pasiskambinti slaugytojai. Visiems Všį Biržų poliklinikos pacientams paslauga nemokama, o kitų gydymo įstaigų ar nedraustiems asmenims slaugytojo paslaugos mokamos (Įkainiai). Slaugytojų ne darbo metu, skubi ir neatidėliotina medicininė pagalba suteikiama paskambinus pagalbos telefonu 112 ir išsikvietus Greitąją medicinos pagalbą.

Informacija apie kaimo punktų darbo laiką bei slaugytojų kontaktai:

GERMANIŠKIO MEDICINOS PUNKTAS

Pacientus aptarnauja bendrosios praktikos slaugytoja Rimvyda Jonikienė

Pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 900 -1330 val.

slaugytoja yra pasiekiama telefonu +370 684 82660

 

LAISVOSIOS ŽEMĖS ( PAČERIAUKŠTĖS ) MEDICINOS PUNKTAS

Pacientus aptarnauja bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Akavickienė

Darbo dienomis nuo 800 iki 1342 val.

slaugytoja yra pasiekiama telefonu +370 652 07852

 

PAROVĖJOS IR MEDEIKIŲ MEDICINOS PUNKTAS

Pacientus aptarnauja bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Jurgulienė

Darbo dienomis nuo 800 iki 1536 val.

slaugytoja yra pasiekiama telefonu  +370 601 16973

 

MEILŪNŲ MEDICINOS PUNKTAS

Pacientus aptarnauja bendrosios praktikos slaugytoja Vida Zazienė

Darbo dienomis nuo 800 iki 1536 val.

slaugytoja yra pasiekiama telefonu +370 652 07851

GREITIEJI ANTIGENO TESTAI KAINUOS MAŽIAU

 

Nuo šių metų gruodžio 15 dienos (trečiadienio) greitojo SARS-CoV-2 antigeno testas (tepinėlio paėmimas, atlikimas ir suvedimas į sistemą) kainuoja:

  • 12,00 €  poliklinikos pacientams;
  • 17,00 neprisirašiusiems prie poliklinikos pacientams. 

Būtina išankstinė registracija !

Registruotis testui galite paskambinę tel. +370 674 72589; +370 652 07857 arba www.esveikata.lt išankstinės pacientų registracijos sistemoje pasirinkus Biržų rajono savivaldybės poliklinikos darbuotoją Laimutę Dovidaitienę.

Testai atliekami darbo dienomis 9:30-11:30 val. adresu Vilniaus g. 117 (įėjimas iš kiemo pusės). Atsakymą matysite savo paskyroje interneto svetainėje www.esveikata.lt tą pačią dieną.

Už testus prašome susimokėti iš anksto poliklinikos kasoje, o atvykus testuotis poliklinikos darbuotojai pateikite “Sutikimą dėl mokamų paslaugų teikimo” bei mokėjimo kvitą.

Nemokamas COVID-19 antikūnų tyrimo atlikimas poliklinikoje

Mieli pacientai, džiaugiamės galėdami pranešti, kad prie poliklinikos prisirašiusiems pacientams, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu, COVID-19 antikūnų kiekybinis serologinis tyrimas bus atliekamas valstybės lėšomis :

asmenims virš 16 metų - vieną kartą ne anksčiau kaip po 120 dienų po vakcinacijos pagal visą vakcinacijos schemą Nutarimo Nr. 152 3.1.1.1 papunktyje nurodytomis vakcinomis gyventojams, kurie nėra vakcinuoti sustiprinančiąja „Comirnaty“, „Spikevax“ ar „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos doze ar nėra sirgę COVID-19 liga, t. y. neturi diagnozės, patvirtintos teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu;

Nevakcinuotiems, neapsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu ar kitų įstaigų pacientams minėto tyrimo kaina yra 14 Eur.

Poliklinikos pacientai, norintys išsitirti dėl COVID-19 antikūnų, prašome skambinti į poliklinikos registratūrą išankstinei registracijai tel. +370 674 72589

 

Poliklinikos darbas esant ekstremaliajai situacijai

Šalyje prastėjant pandeminei situacijai, primename, kad į mūsų įstaigą ir jos padalinius karščiuojantys pacientai neįleidžiami. Pacientų srautas griežtai ribojamas, pirmenybė teikiama nuotolinėms konsultacijoms.

Jei suaugęs ar vaikas sukarščiavo, pirmiausia būtina namuose mažinti temperatūrą (rekomenduotina temperatūrą mažinti nuo 38,5 C ir aukščiau) ir gerti kuo daugiau skysčių. Stebėkite sveikatos būklę namuose.

Norint pasikonsultuoti su savo šeimos ar vaiko gydytoju, pirmiausia privalu skambinti į registratūrą dėl nuotolinės konsultacijos paskyrimo. Būtina klausyti gydytojo paskirtų žodinių rekomendacijų ar gerti nuotoliniu būdu paskirtus medikamentus. Tik gydytojas telefoninio skambučio metu įvertins, ar pacientui reikia atvykti į polikliniką.

Esant būtinybei atvykti gydytojo apžiūrai ar tyrimų atlikimui, Jūsų gydytojas paskirs Jums atvykimo laiką į poliklinikos atskirą patalpą, skirtą tik karščiuojantiems pacientams.

Visų pacientų prašome supratingumo ir nesant būtinybei nesiveržti į gydymo įstaigą. Ypač prašome supratingumo karščiuojančių vaikų tėvų! Karščiuojantys vaikai į Vaikų konsultacinę polikliniką nepriimami.

Gerbkime vieni kitus! Neatsakingai elgiantis, gali susirgti ne tik šalia sėdėjęs pacientas, bet ir Jūsų paties gydytojas.

 

VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikos administracija

 POLIKLINIKOS NE DARBO METU

poliklinikoje prisirašiusiems ir privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams

šeimos gydytojo paslaugos teikiamos VšĮ Biržų ligoninės priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje

adresu Vilniaus g. 115, Biržai, tel. (8 450) 43093

Informacija poliklinikos pacientams
 
    Siekdami užtikrinti tinkamą šeimos gydytojų paslaugą, prašome pacientų įvertinti savo
nuolat vartojamų vaistų kiekį, numatomą jų pasibaigimą ir iš anksto registruotis pas šeimos
gydytoją dėl vaistų išrašymo ar pratęsimo. Šeimos gydytojai taip pat kartais suserga bei turi teisę
atostogauti.
Gerbdami tiek gydytojus, tiek kitus pacientus, prašome nelaukite kol pasibaigs ar liks
paskutinė tabletė Jūsų nuolat vartojamų vaistų, bet iš karto, pradėjus vartoti paskutinę pakuotę
minėtų vaistų, yra pats laikas skambinti į registratūrą ir iš anksto suderinti vizito pas šeimos
gydytoją laiką.
Dėkojame už supratingumą!

 

 

INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS

dėl dokumento, patvirtinančio kad asmuo persirgo Covid-19 liga arba yra paskiepytas nuo

Covid-19 ligos gavimo

 

Pacientai, kuriems reikalingas asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentas, patvirtinantis, kad asmuo persirgo COVID-19 liga arba kad asmens skiepijimas nuo COVID-19 vakcina pagal skiepijimo schemą yra baigtas, minėtus dokumentus gali atsispausdinti patys, prisijungę prie savo paskyros www.esveikata.lt (savo elektroninėje medicinos kortelėje susiradus reikiamą dokumentą ir užėjus ant ikonos "Atsisiųsti dokumentą" belieka atsispausdinti jį). Pacientų, kurie savarankiškai negali to padaryti, prašome kreiptis poliklinikos registratūrą dėl dublikato išdavimo, tačiau ši paslauga yra mokama.

Biržų šeimos gydytojų centras minėtus dokumentus savo pacientams taip pat gali išduoti.

 

*Informacija parengta vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 12 d. SAM įsakymu Nr. V-352 „Dėl asmenų, sergančių Covid-19 liga (koronaviruso infekcija), asmenų, įtariamų, kad serga Covid-19 liga (koronaviruso infekcija), ir asmenų, turėjusių sąlytį, izoliavimo namuose, kitoje gyvenamojoje vietoje ar savivaldybės administracijos numatytose patalpose taisyklių patvirtinimo“ suvestine redakcija nuo 2021-03-10.

 

SKIEPIJIMAS VAKCINA NUO COVID-19

Visą informaciją apie skiepijimą Covid-19 vakcina raite  Biržai | Biržų rajono savivaldybė (birzai.lt)  "

POLIKLINIKOS DARBAS KARANTINO METU

VšĮ Biržų raj. sav. poliklinikos šeimos, vaikų ligų gydytojai bei gydytojai specialistai (chirurgai, psichiatrai, ginekologai, odontologai ) dirba įprastu grafiku, tačiau dėl šalyje paskelbto karantino pacientų srautas griežtai ribojamas, pirmenybė teikiama nuotolinėms konsultacijoms. Tiesioginei šeimos gydytojo konsultacijai galės kreiptis tik pacientai dėl sveikatos būklės pablogėjimo. Vyksta planinės, profilaktinės, ambulatorinės slaugos namuose paslaugos, darbo kabineto, vairuotojų, gydytojų komisijų veikla.

Pacientai į gydymo įstaigą
priimami griežtai pagal jiems paskirtą laiką. Todėl svarbu kiekvienam atvykstančiam žinoti savo vizito laiką, kad netektų laukti lauke.

Visų pacientų prašome supratingumo ir nesant būtinybei nesiveržti į gydymo įstaigą.

Detalesnę informaciją sužinosite paskambinę į registratūrą: suaugusių tel. +370
674 72589 arba +370 652 07857; vaikų tel. +370 674 72691 arba savo šeimos/vaikų gydytojui. Telefonai skelbiami: www. birzupoliklinika.lt

ES SKAITMENINIS COVID PAŽYMĖJIMAS

 

Daugelyje ES šalių jau galioja ES skaitmeninis COVID pažymėjimas, kurį atsisiųsti galima prisijungus prie savo paskyros elektroninės sveikatos portale www.esveikata.lt. Planuojama, kad iki liepos 1 d. šis ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas apjungs visas ES ir Šengeno erdvės valstybes.

Visą informaciją apie ES kaitmeninį COVID pažymėjimą skaitykite čia esveikata.lt

Poliklinikos pacientai, kurie nemoka ar neturi galimybės naudotis internetu ir patys negali atsisiųsti ir/ar atsispausdinti ES skaitmeninio COVID pažymėjimo, prašome kreiptis į poliklinikos registratūrą tel. +370 674 72589 arba +370 652 07857 (prašysime pasakyti savo vardą pavardę bei asmens kodą). Atspausdintą savo pažymėjimą galėsite atsiimti sekančią darbo dieną po 12 val. Biržų poliklinikos registratūroje, adresu Vilniaus g. 117, Biržai.

Pacientai, kuriems patogiau pažymėjimą pasiimti ambulatorijoje, susisiekite su joje dirbančiu savo šeimos gydytoju.

 

VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikos administracija

 

INFORMACIJA PACIENTAMS

         Poliklinikos darbo laikui pasibaigus bei poilsio ir švenčių dienomis, pacientams skubi medicinos pagalba teikiama VšĮ Biržų ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyriuje.

                                                  

Tik turėdami šeimos gydytojo siuntimą galite registruotis konsultacijai pas gydytoją specialistą (kardiologą, pulmonologą, neurologą, traumatologą, oftalmologą, gastroenterologą, proktologą, urologą, otorinolaringologą ir kt.).  Šeimos gydytojas turi atlikti tam tikrus tyrimus, be kurių gydytojas specialistas nekonsultuos. Dėkojame už supratimą.