Viešoji įstaiga Biržų rajono savivaldybės poliklinika (toliau- poliklinika), siekdama užtikrinti skaidrią įstaigos veiklą ir vykdydama korupcijos prevenciją, informuoja:

1.   Korupcinio pobūdžio nusikalstama veikla, tokia kaip kyšininkavimas, tarpininkavimas kyšininkaujant, papirkimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi ar įgaliojimų viršijimas, taip pat tarnybinių pareigų neatlikimas gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę tiek ją atlikusiam pareigūnui, tiek ir joje dalyvavusiam pacientui.

2.   Susidūrus su korupcinio pobūdžio veikla, prašome kreiptis į už korupcijos prevenciją ir kontrolę įstaigoje atsakingą teisininką Justą Greviškį 313 kab. arba parašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

3.   Poliklinikos pasitikėjimo korupcijos klausimais telefonu 8 616 87023.

4.   Anonimiškai pranešti apie korupcinio pobūdžio veiklas įstaigoje galite ir Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonu 8 800 66004.

Dėl galimos korupcijos taip pat galite kreiptis į Specialiųjų tyrimų tarnybą telefonu 8 5 266 3333, faksu 8 706 63307 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 17 str. 5 d.:

  1. Tvirtinu viešosios įstaigos Biržų rajono savivaldybės poliklinikos (toliau - Poliklinika) pareigybių sąrašą, dėl kurių teikiamas prašymas Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti informaciją apie asmenį, siekiantį eiti arba einantį pareigas Poliklinikoje:

    1. direktoriaus pavaduotojas;

    2. struktūrinio padalinio vadovas;

    3. vyriausiasis buhalteris;

    4. vyriausioji slaugos administratorė.

Antikorupcinio elgesio kodeksas